Sponsors

AirEuropa sponsor de PalmaFutsal
Umbro sponsor de PalmaFutsal
Illes Balears sponsor de PalmaFutsal
ConectaBalear sponsor de PalmaFutsal
DonDominio sponsor de PalmaFutsal
CocaCola sponsor de PalmaFutsal
Nova Hospitality sponsor de PalmaFutsal
LNFS  sponsor de PalmaFutsal
Pasion for Palma de Mallorca
Consell de Mallorca

Equipos cantera


panoramica (Copiar)

Filial

14- Filial (Copiar)

Arriba: Gonzalo (delegado), Pope, Pablo, Miki, Javi, Toni, Marlon (entrenador), Martín (preparador físico). Abajo: Manu, Rafa Blanquer, Miguel, Pedro, Juanan, Toni Blanquer.

Infantil

13- Infantil (Copiar)

Arriba: Toni Beltrán (entrenador), Andreu Xavier, Jaume, Joaquín, Paniagua, Chus López (delegado). Abajo: Peñas, Tomeu, Joan, Toni Gomila.

Alevín A

12- Alevín A (Copiar)

Arriba: J. Illán (entrenador), Marc, Miki, Jaume, Joan, Manel, Frances, Tomás (delegado). Abajo: Andrés, Tomeu, Guillem, Pep Toni, Joan.

Alevín B

11- Alevín B (Copiar)

Arriba: Jesús y Xavier (delegados), María del Mar, Jaume, Gabi, Fali (entrenador), Alejandro (2º entrenador). Abajo: Josep, Rubén, Jaume, Pérez, Toni.

Alevín C

10- Alevín C (Copiar)

Arriba: Rafa (entrenador), Toni, Josep, Miquel, Tomeu (delegado). Abajo: Johns, Guillem, Adrià, Dani y Miquel Ángel.

Alevín D

9- Alevín D (Copiar)

Arriba: Miquel (entrenador), Marc, Vicens, Joan, Miki, Miquel (delegado). Abajo: Joan Carles, Joan Miquel, Pedro, Pere.

Alevín E

8- Alevín E (Copiar)

Arriba: Marwin, Gabaldón, Jhon, Joan Albert (entrenador). Abajo: Peña, Femenía, Bruno, Marc.

Benjamín A

7- Benjamín A (Copiar)

Arriba: Andreu (entrenador), Joan, Nil Tent, Pau, Jaume, Quico (delegado). Abajo: Pere Miquel, Miquel, Albert, Llorenç, Isaac.

Benjamín B

6- Benjamín B (Copiar)

Arriba: Toni Beltrán (entrenador), Alberto, Miki, José, David, Pedro (delegado). Abajo: Matíes, Rubén, Vicente, Pedrito.

Benjamín C

5- Benjamín C (Copiar)

Miquel (delegado), Martín (entrenador) y Miquel (delegado). Arriba: Albert, Pere, Ramón, Marcos, Jaume. Abajo: Ferrán, Sebastià, Joan y David.

Benjamín D

4- Benjamín D (Copiar)

Sion (delegado), Tomás Bernabé (entrenador) y Pilar (delegada). Arriba: Guillem, Jorge, Gerard, Andreu, Guillem Riera. Abajo: Joan Marc, Miquel Ángel, Pablo y Tomás.

Prebenjamín A

3- Prebenjamín A (Copiar)

Arriba: Miquel (delegado), Ramón, Arnau, Miquel Suasi, Miquel Ángel, Mateu y Roxa (entrenador). Abajo: Héctor, Biel, Raúl, Jordi, Joel.

Prebenjamín B

2- Prebenjamín B (Copiar)

Arriba: Manu (entrenador), Adrián, Miquel, Nadal, Ismael y Jordi (delegado). Abajo: Arnau, Asier, Xisco.

Prebenjamín C

1- Prebenjamín C (Copiar)Arriba: Chus López (entrenador), Alonso, Adrià, Nofre, Pau, Gabriel, Xavier, Adriàn y Fran Serrano (delegado).